zoeken

Kantoor Keilepand M4H

van betonnen magazijn naar 'activity-based' kantoor

Door de verhuizing naar de Keilepand in het M4H-gebied Rotterdam heeft GROUP A zich bij een aantal bedrijven aangesloten, waaronder Atelier van Lieshout en Studio Roosegaarde. Zij vestigen hun nieuwe kantoor in dit nog niet-gepolijste gebied met veel havenactiviteiten.

Meer Minder

In een vroeger twee verdiepingen betonnen magazijn, gebouwd in 1922, langs wat toen een binnenhaven was, zijn onze nieuwe kantoren gevestigd op de 5 meter hoge eerste verdieping. Wat ooit water was, is inmiddels teruggevorderd en getransformeerd tot een lokale Voedseltuin (‘De Voedseltuin’); Een gecultiveerd landschap centraal gepositioneerd in het M4H-gebied en onderhouden door de Voedselbank. De M4H-wijk is ge├»nitieerd door de gemeente, en is bedoeld om creatieve en innovatieve ontwerp- en productiebedrijven aan te trekken.

Door het ontwerpen en opbouwen vanuit onze eigen werkruimte hebben we de kans aangegrepen om onze uitgebreide ervaring in ‘activity-based’ kantoorconcepten verder te ontwikkelen, wat heeft geleid tot een verscheidenheid aan zelfgebouwde aangepaste interieurelementen. Dit omvat onder meer de Wall-of-Knowledge, de bureaus, de oase, het lectuurgebied, akoestische panelen, hanglampen en een koffie-buffet-keuken-werk bar, die dient als de centrale ontmoetingshub binnen het kantoor en in de toekomst van het hele gebouw.

Feiten op een rij

Opdrachtgever

GROUP A, Rotterdam

Opgave

Transformatie pakhuis naar kantoren

Locatie

Keilestraat 9F, Rotterdam, NL

Omvang

1.400 m2

Functie

Kantoren meerdere bedrijven

Start ontwerp

Voorjaar 2015

Start bouw

Najaar 2015

Opgeleverd

2016

Fotografie

Frank Hanswijk

In samenwerking met

Bekkering Adams Architecten
Meer feiten Minder feiten

De makers van dit project

Folkert van Hagen
Folkert van Hagen
folkert@groupa.nl

Architect | Partner

Maarten van Bremen
Maarten van Bremen
maarten@groupa.nl

Architect | Partner

Adam Visser
Adam Visser
adam@groupa.nl

Architect | Partner

Lolke Ket
Lolke Ket
lolke@groupa.nl

Architect | Projectleider

Rolf van Gils
Rolf van Gils
rolf@groupa.nl

Bouwbegeleiding | Budgetbewaking | Kwaliteitscontrole

Io Alexandropoulou
no-profile-image
Boyuan Shi
Boyuan Shi
boyuan@groupa.nl

Architect

Frank Deltrap
Frank Deltrap
frank@groupa.nl

Architect | Projectleider

Jos Overmars
Jos Overmars
jos@groupa.nl

Bouwkundige | Projectleider

Edwin van Thuijl
Edwin van Thuijl
edwin@groupa.nl

Bouwkundige

Perry Klootwijk
Perry Klootwijk
perry@groupa.nl

Architect | Projectleider

Dennis Berger
Dennis Berger
dennis@groupa.nl

Bouwkundige

Bianca Vermeulen
Bianca Vermeulen
bianca@groupa.nl

Financieel | Juridisch

Michelle Wanten
Michelle Wanten
michelle@groupa.nl

Office manager

Fieke Poelman
Fieke Poelman
fieke@groupa.nl

Architect | Projectleider

Chris Woltjes
Chris Woltjes
chris@groupa.nl

Architect | Projectleider

Rosanne van Tilburg
Rosanne van Tilburg
rosanne@groupa.nl

Communicatie | Acquisitie

Ajay Saini
no-profile-image
Nika Jazaei
no-profile-image
Richard Bax
no-profile-image
Externe betrokkenen
Loading...