de makers

– Wij geloven in de kracht van een groep mensen met de juiste chemie. In een proces van openheid en betrokkenheid komen de meest waardevolle projecten tot stand. Opgericht in 1996 door Maarten van Bremen, Folkert van Hagen en Adam Visser, bestaan we nu uit een hecht team van zo’n 30 ontwerpers en 4 stafmedewerkers.

Adam Visser

Adam Visser

adam@groupa.nl Architect | Partner

Ammar Elsayed

Ammar Elsayed

Stagiair

Bailey Gardien

Bailey Gardien

Onderzoeker

Bas Cuppen

Bas Cuppen

bas@groupa.nl Bouwkundige

Boris van der Staak

Boris van der Staak

boris@groupa.nl projectmanager/ ontwerper

Brigitte van der Tuin

Brigitte van der Tuin

brigitte@groupa.nl Interieur architect

Chris Woltjes

Chris Woltjes

chris@groupa.nl Architect | Projectleider

Clara Yoanika Gunawan

Clara Yoanika Gunawan

clara@groupa.nl Ontwerper

Dennis Berger

Dennis Berger

dennis@groupa.nl Architect

Denny Chan

Denny Chan

denny@groupa.nl Architect

Edwin van Thuijl

Edwin van Thuijl

edwin@groupa.nl BIM Coördinator

Ehab Al Haddad

Ehab Al Haddad

ehab@groupa.nl Ontwerper

Federica Padovani

Federica Padovani

federica@groupa.nl Stedenbouwkundige

Fieke Poelman

Fieke Poelman

fieke@groupa.nl Projectleider

Folkert van Hagen

Folkert van Hagen

folkert@groupa.nl Architect | Partner

Frank Deltrap

Frank Deltrap

frank@groupa.nl Architect | Projectleider

Greetje van den Nouweland

Greetje van den Nouweland

greetje@groupa.nl Stedenbouwkundige

Hala Abi Saad

Hala Abi Saad

hala@groupa.nl Architect | Stedenbouwkundige

Jakub Wysocki

Jakub Wysocki

jakub@groupa.nl Architect

Katarzyna Plonka

Katarzyna Plonka

katarzyna@groupa.nl Architect

Laura Onnis

Laura Onnis

laura@groupa.nl Architect en visual artist

Maarten Lever

Maarten Lever

maartenlever@groupa.nl Architect | Projectleider

Maarten van Bremen

Maarten van Bremen

maarten@groupa.nl Architect | Partner

Maha Khirullah

Maha Khirullah

maha@groupa.nl IT Support Engineer

Mary Lou van den Berg

Mary Lou van den Berg

marylou@groupa.nl Architect

Michelle Wanten

Michelle Wanten

michelle@groupa.nl Office manager

Mindaugas Arlauskas

Mindaugas Arlauskas

mindaugas@groupa.nl Architect

Perry Klootwijk

Perry Klootwijk

perry@groupa.nl Architect | Projectleider

Pia Fischer

Pia Fischer

pia@groupa.nl Architect | Projectleider

Raymond Leentvaar

Raymond Leentvaar

raymond@groupa.nl Interieur | Projectleider

Sebastian Bok

Sebastian Bok

sebastian@groupa.nl Architect

Smara Mirza

Smara Mirza

smara@groupa.nl Financiën

Sophie Dogterom

Sophie Dogterom

sophie@groupa.nl Ontwerper

Sven Schouten

Sven Schouten

sven@groupa.nl Ontwerper

Vivian Zuidhof

Vivian Zuidhof

vivian@groupa.nl PR & Communicatie

Willem van Genugten

Willem van Genugten

willem@groupa.nl Sustainable Business Developer